Vnitřní dospělost a integrace dětství – PRAHA

Zveme Vás na celodenní sobotní seminář konaný 3.10.2015, tentokrát k tématu „Vnitřní dospění a integrace dětství“. Na tomto semináři pracujeme formou konstelačního formátu.

Datum: 3.10.2015, 10:00 – 18:00

Místo: Centrum Avasa, Křižíkova 19, Praha – Karlín

Cena: 1200,-Kč

Provází a vede: Mgr. Petra Pejchalová metodou Wilfrieda Nellese

Přihlášky: mailem na petrape13@volny.cz, nebo na tel. 731 968 319.

Nedíváme se zde na vztahy k druhým lidem, ale na vztah k sobě sama, ke svým vnitřním částem – k nenarozenému dítěti, dítěti a dospívajícímu. Jde tu o bytostné přijetí svého osobního příběhu se vším lehkým i těžkým, přesně tak, jak se s ním tyto naše vnitřní části tehdy vyrovnaly. O uznání toho, jak to bylo, aniž bychom na tom cokoli měnili. A také o uznání toho, že se s ním naše „vnitřní děti“ tehdy vyrovnaly nejlépe, jak uměly.
Tím, že své zkušenosti a zážitky z dětství plně přenecháme svému vnitřnímu dítěti, uznáme naplno jeho přínos – dítě se cítí viděné a uctěné. Již nám nepotřebuje nekontrolovatelně zasahovat do našeho dnešního dospělého života. Může konečně spočinout, být jen dítětem a my zase skutečně plně dospělí.
Tímto vnitřním přesunem k dospělosti dojde v nitru k hlubokému uvolnění, věci dosednou na své místo a dostaví se hluboká klidná radost. Spojíme se svou pravou podstatou a vlastní bytostnou moudrostí. Udělá se prostor pro rozvíjení našeho pra-vlastního, jedinečného potenciálu a naší jedinečné osobní mise, s kterou jsme přišli na tento svět.
Jakoby mimoděk dojde také k vnitřnímu usmíření s rodiči a naší původní rodinou, protože uvidíme věci v širší perspektivě a uvidíme, že role rodičů nebyla až tak zásadní, resp. že jsme je potřebovali přesně takové, jací byli – pocítíme, že náš život a my jsme součástí většího plánu, v němž je vše v pořádku přesně tak, jak to je.