Večerní konstelace traumatu s Radime Ressem – PRAHA

Účelem večera je seznámit se s metodou formou 2 konstelací. Ideální pro zájemce o víkendové konstelace, kteří si prvně chtějí metodu vyzkoušet. Výběr konstelace se děje na místě bez předem určeného pořadí a bez rezervací. Jasně formulovaný záměr Vám pomůže, aby se Vaše konstelace postavila.

TERMÍN: 14.8.2019, vždy 18:30 – 21.00 hod

MÍSTO: http://STUDIO PRO, Polská 6, Praha 2

CENA: cena večera 300,- Kč bez konstelace, 500,- Kč s konstelací, netřeba se přihlašovat, konstelace se nedají zarezervovat

Informace u PhDr. Anna Perutkové, mobil +420 731 128 094, www.uzdraveni.eu

Konstelace traumatu se na rozdíl od rodinných konstelací nezaměřují pouze na řád, ale hlavně na traumata v daném rodinném systému a z těchto traumat pocházející rozštěpení v psyché jeho členů. Tato rozštěpení nelze jednoduše integrovat snahou o nalezení vnějšího řádu v rodinném systému. Nezapomeňte, že právě díky těmto vnitřím rozštěpením jednotlivých členů rodiny se daný rodinný systém nachází ve stavu permanentního „ne-řádu“ anebo i „pseudo-řádu“.

Pokud příčina traumatu zůstane netknuta, tak lze s životními tématy, do kterých se následky traumatu plošně promítají pracovat dlouho a stále dokola. Může se jednat o témata jako „peníze“, „úspěch“, „láska“, „vztahy k dětem“, „finanční i firemní záležitosti“ a v neposlední řadě i fyzické symptomy a nemoci. Zajisté se vždy dá i něco do pohybu, nicméně následky traumatu se budou v proměnující se podobě stále, vynořovat z hlubší úrovně, která zůstala nepostihnutá.

Aktuální stav je nutné sledovat z důvodů možných změn.

Děkujeme a budeme se na Vás těšit