Uzdravení, setkání terapeutů – JESENÍK

Termín: Setkání terapeutů o přírodní metody a terapie se koná v pondělí 25. 4. 2016 od 13.00 do 18.00.

Místo: Jeseník Lázně, rodný dům V. Priessnitze, Vinckovo kafe

Přírodní metody a terapie uzdravení  jsou naší nabídkou pro spolupráci i rozšíření Vašich služeb. Nalezení životního potenciálu a smyslu života zvyšuje bezesporu šanci našeho uzdravení na všech úrovních. Opravdový zájem a hledání ucelených přístupů k obnovení zdraví i obyčejného lidského štěstí, je klíčem k úspěchu PhDr. Anny Perutkové již od roku 1997.

Nabízím maserům, terapeutům a výživovým poradcům využívat portál www.uzdraveni.eu bez omezení. Může sloužit také i vašim klientům jako informační a inspirující zdroj nejnovějších metod, diagnostik i samoregulačních ozdravných technik pro každodenní práci s vlastní energií a její obnovou. Jednou měsíčně se pravidelně koná pro všechny zájemce výměna informací a zkušeností uzdravených klientů i terapeutů v rodném domě V. Priessnitze.

Součástí nabídky jsou i různá diagnostická zařízení podle vašeho zaměření i financí, která i v čase do 5 minut vyhodnotí komplexně stav jednotlivých orgánů i produkci energie organismu před vaší terapií a po ní. Více o těchto konkrétních terapiích zde a zde. Můžete tak sledovat okamžitý účinek terapie na klienta. Tímto nejlépe motivujeme klienty ke stálé i dlouhodobé péči o své zdraví…

Dále se inromujte u PhDr. Anny Perutkové.