Terapie

 

Terapie doba trvání je 3 hod. (Nalezení smyslu a záměru, práce s emocemi, enneagram – práce s energetickými centry) 1 600 Kč

Intenzivní prožitková terapie pro obnovu  ozdravných procesů na mnoha úrovních, které vás mohou přivést  ke změně Vašeho prožitku ve všech životních oblastech  a k postupnému „UZDRAVENÍ“.

Terapie probíhají přímo v Jeseníku Lázních v rodinném domě na poklidném krásném místě v přírodě přímo u lázeňské kolonády pod velmi silným vlivem Priessnitzova odkazu a nesmírně silného podloží místa v překrásné jesenické přírodě.  V případě potřeby je možné zajistit nocleh.  

Budeme pracovat na všech úrovních  –  s vaší myslí, s vaším tělem i s vašimi emocemi.  Začneme pracovat vždy tam, kde se právě v životě nacházíte a ve které oblasti máte nejsilnější  potřebu  pracovat.  Společně si zvolíme tempo, výběr  i  hloubku naší společné práce – budu vás provázet  po cestě vaším nitrem. Metody prožijete postupně na všech úrovních. S mou pomocí nastartujem úžasný proces vnitřní integrace. Také vyhodnotíme Váš stav na počátku terapie a poté i v jejím závěru, kdy bude vidět velká proměna  k lepšímu…….!  Toto je klíčová motivace, která Vám pomůže k pravidelnosti a setrvání metody opakovat i v domácím prostředí . Poté společně vybereme  ty metody,  které  jsou  velmi  jednoduché a nejvíce Vás oslovily.  Veškeré pokyny i metody si odnesete  s sebou domů! Důležité je, aby se inspirace stala každodenním návykem. Výsledek se projeví uvolněním CNS na všech úrovních i obnovením vašeho vlastního léčebného potencionálu a imunity. Dalším efektem bude radost ze života i nárůst vaší energie a  klid. Pocítíte-li po nějakém čase pozitivní změny a motivaci jít v procesu dál,  přijdete – (rozmezí 3 měsíce , půl roku, rok).  Jen touto cestou  vlastní  proměny Vašeho nitra, prací na sobě – s obnovením vaší vůle, kreativity, svědomí i novým sebeuvědoměním  můžeme dojít k vlastnímu UZDRAVENÍ!

Vyšetření KARDiVAR a také K.O.S. – kondiční orgánový skener – proběhne na konci terapie.

Na zařízení  KARDiVAR  se podíváme na  stav vaši emoční  i psychické zátěže.  Zjistíme rovnováhu vegetativního nerovového  systému. Zatížení CNS – centrální nervové soustavy, ANS – autonomní nervové soustavy což je rovnováha což je rovnováha sympatiku a parasympatiku – to je vaše schopnost se uvolnit a odpočívat. Také je důležité zjistit výkonnost buněk vašeho organismu, která dále ovlivňuje vaši výkonnost, psychiku, imunitu i stav všech vašich orgánů i vaše celkové zdraví. Délka snímání je 5 minut. 

Dále na zařízení K.O.S.  změříme stav vaší kondice a také stav všech vašich orgánů včetně stavu aminokyselin. Délka snímání je pouhá  1 minuta.

Na terapii potřebujete: Pohodlné oblečení, obuv vhodnou na procházku v přírodě. Batůžek, cvičební úbor, láhev na vodu, kterou si načepujeme přímo u pramene, Nordic walking hole – popřípadě Vám vše zapůjčím. Externí disk na předání informací a terapií „na doma“.

Těším se na Vás i na naši společnou práci a zlepšení Vašeho života i zdraví!