Seminář životních konstalací – JESENÍK LÁZNĚ

SEMINÁŘ ŽIVOTNÍCH KONSTELACÍ s RNDr. Janou Daňkovou z Brna.

Srdečně zveme všechny příznivce uzdravení vlastní energií! Semináře se konají vždy 1x za 4 měsíce. Pokaždé je vede 4x po sobě jiný terapeut z různých koutů naší republiky i ze Slovenska.

Práce s obnovením vitální a uzdravující energie. Práce s trojjediným principem na úrovni TĚLA, DUŠE I MYSLI ve vzájemném propojení i vzájemném účinku. Také seznámení s metodou RNDr. Jany Daňkové „BODY TROJÍHO ÚČINKU“

TERMÍN: pátek 27. 6. a sobota 28.6. 2017 od 9.00 do 18.00 po oba dny

MÍSTO: Vinckovo kafe, Priessnitzovo muzeum, Jeseník Lázně.

ÚČASTNICKÝ POPLATEK: 1 900 Kč zaplaťte prosím na účet: 1062313023/3030 na můj osobní účet.

ÚČAST: Předběžně nahlaste co nejdříve svou účast. Vratnou zálohu na seminář pošlete nejpozději do 10. 8. a do 10. bude vratná. Další informace a uzávěrka přihlášek je 10.10.2017.

ÚČETNÍ DOKLAD: Bude Vám vystaven opět příjmový doklad přímo na místě. Zaplaťte tedy částku ze svého osobního účtu!

UBYTOVÁNÍ: Ubytování si zajišťuje každý individuálně ubytování v Lázních. ČSAD 290 Kč/osoba/noc. 4 nebo 3 lůžkové pokoje – je potřeba se domluvit aby byl pokoj plný.

Telefon paní Neužilová + 420 606 602 400 za 290 Kč.

Ubytování Poutník, Lipová Lázně, 180Kč/osoba/noc. Telefon paní Zvoníčková + 420 721 717 815

LEKTORKA O SVÉ PRÁCI: V rámci našeho života se setkáváme se situacemi, které se nám opakovaně připlétají do cesty. Bohužel nevidíme účinné možnosti řešení. Rodinné systémy a další struktury (včetně systému těla a zdraví) mají svá vlastní nevědomé uspořádání. Mimo zjevné prvky a vztahy se vyskytují i prvky skryté, nezjevené nebo dokonce hluboce utajené. Nyní je můžeme konečně vytáhnout na povrch, podívat se na všechny souvislosti a vytvořit rozlišovací schopnost, co je nám vlastní, co nám nepatří a vyléčit tělo i duši…

Více o terapeutce, která nás po tyto dva dny povede:

RNDr. Jana Daňková terapeutka s 25 letou praxí. Zabývá se celostním přístupem ke zdraví a harmonizací organismu. Vystudovala Přírodovědeckou fakultu UK, obor biologie – chemie specializace na imunologii. Zajímá ji alternativní přístup ke zdraví a harmonie života. Začala tím, že absolvovala masérský kurz s akreditací MŠ, aby mohla pracovat jako masérka a terapeutka. Postupně se vzdělávala v dalších seminářích a kurzech. (Tradiční čínská medicína, Léčivé byliny, Reflexní terapie, Terapie mikrosystému, Neurolymfatické a neurovaskulární body, Lymfodrenáže, Výcvik rodinných konstelací, 3 AXIS Body & Look Visual Language, EMI atd. Jana Daňková všechny tyto poznatky propojuje. Pomáhá svým klientům nalézat a odstraňovat příčiny bolestí a předcházet vzniku nemocí.