Portál UZDRAVENÍ

Portál UZDRAVENÍ je zaměřen na metody pro zdravou MYSL, TĚLO I DUŠI.

Nalezení systému ucelených přístupů k obnovení zdraví i obyčejného lidského štěstí, se stalo klíčem k úspěchu metod, se kterými pracuji již od roku 1997. Nyní je v mojí životní etapě – kdy jsem dosáhla věku 60 let – velkou touhou předat své zkušenosti i znalosti mladší generaci a následovníkům této účinné metody. Nabízím tedy i Vám – pokud máte zájem – využívat informační portál www.uzdraveni.eu bez jakéhokoliv omezení. Může sloužit samozřejmě i všem Vašim klientům jako informační a inspirující zdroj pradávných i nejnovějších metod, diagnostik i samoregulačních ozdravných technik pro každodenní práci s vlastní energií a její obnovou. Pravidelně 1x týdně se koná přednáška pro všechny zájemce s výměnou zkušeností přímo v rodném domě a zároveň muzeu Vincenze Priessnitze v Jeseníku Lázních.

Se vzrůstajícím zájmem o léčbu přírodními metodami stoupá i zájem o celostní přístupy léty ověřenými metodami, které i dnes opravdu účinně fungují. Nabízíme spolupráci každému, kdo pracuje s lidským tělem v jakékoliv oblasti zdraví. Důležité je pracovat především s lidským osobitým individuálním potenciálem a tzv. „ hodnotu zaměřenosti“, která výrazně urychluje uzdravení. S přidáním další hodnoty „nalezení životního smyslu“ a jeho stálým udržováním v popředí se stabilizuje rovnováha ve všech životních oblastech a dochází doslova k zázrakům. Těmito metodami se navíc vždy velmi urychlí léčebný proces a bezesporu se tím mnohonásobně zvyšuje šance na UZDRAVENÍ na všech úrovních.

Současně k těmto komplexním metodám nabízíme možnosti různých diagnostických zařízení podle Vašeho zaměření i financí, příkladně ty, která i v čase pouze 1 minuty5 minut vyhodnotí komplexně stav jednotlivých orgánů i produkci energie organismu před a hned po Vaší terapii či masáži. Sleduje také stav celkové kondice organismu, mentální síly, kvalitu pitného režimu, PH organismu včetně stavu pokožky i vlasů. Můžete tak společně s klientem sledovat okamžitý účinek Vaší terapie. Tímto je možné prohloubit motivaci Vašich klientů k dlouhodobé péči o své zdraví.

Portál UZDRAVENÍ je zaměřen na metody pro zdravou MYSL,TĚLO I DUŠI

  • JE DŮLEŽITÝ!

Nároky současné stresující doby zaměřené na výkon jsou zničující. Přesto si můžeme užívat svého života a naplnit jej zdravím, harmonií, radostí i smyslem, který nás propojí s nejvyšší inspirací – energií zdraví a stvoření!

„Potřebujeme se přestat ptát na smysl našeho života a namísto toho přemýšlet osobě jako o těch, kteří jsou dotazováni životem na smysl svého života každý den a každou hodinu.“ Viktor E. Frankl

  • JE OVĚŘENÝ

    Praktickými zkušenostmi klientů, kteří vizi a metody UZDRAVENÍ pro zdravou MYSL,TĚLO I DUŠI v životě využívají a dosahují výborných zdravotních výsledků i skutečného vyléčení

  • JE OTEVŘENÝ

    Můžete do něj kdykoliv vstoupit i vystoupit, uzavíráte dohodu jenom sami se sebou pro své UZDRAVENÍ, svou harmonii i zlepšení svého zdraví, svých vztahů, své rodiny, ale i celého svého života.

  • JE INDIVIDUÁLNÍ

Je pro každého – udáváte si své vlastní tempo,

Máte podporu účastníků, kteří jsou ochotni sdílet zkušenosti a informace,

Máte možnost nabídnout svou profesi, zkušenosti i um všem ostatním.

  • JE PRAKTICKÝ

Metody jsou ověřené staletími a přizpůsobené podmínkám dnešní vyspělé společnosti i potřebám současného člověka

  • JE AKTUÁLNÍ

zakládá se na informacích výzkumy ověřenými i na zkušenostech nás uživatelů a terapeutů, kteří je uvádíme do každodenního života již několik let s ověřenými výsledky

I vy se můžete stát spolutvůrci nebo jen uživateli portálu „UZDRAVENÍ“

pro zlepšení života svého i celé společnosti!

 

Ludmila, Louny, věk 51 let, lektorka, pedagog v oboru zdravotní vědy

Původní stav od roku 2004

Depresivní porucha s těžkými stavy a neurologickými příznaky. Deprese spojené s úzkostí a chronickou únavou, časté záněty po celém těle. Medikace – středně silná antidepresiva. Několik hospitalizací v léčebně a na psychiatrickém oddělení. Neschopna pracovat, starat se o rodinu, beznaděj, devět let plný invalidní důchod.

Stav dnes 2017 – již uzdravená a pracující jako terapeutka

Stavy deprese, úzkosti a chronické únavy zcela vymizely. Bez medikace, neurologických příznaků a zánětů. Zdravotní stav se začal zlepšovat v roce 2011 po užívání buněčné výživy. Zlepšování zdravotního stavu průběžně sledováno na lékařském zařízení KARDIVAR a od roku 2013 sledování kondice organismu i na zařízení K.O.S. Postupně došlo k celkové harmonizaci organismu i úpravě životního stylu. Byly využity všechny metody portálu „UZDRAVENÍ“: KARDiVAR/Regenerace, K.O.S./Měření kondice těla, Priessnitzovy metody/Biorytmy organismu, Životní smysl/Záměr, Priessnitz walking, Buněčná výživa/Omlazení, Terapie traumatu, Podvědomí / Esence, Dýchání/Cvičení s CK, Dotek pro zdraví.

Nyní jsem již schopna pracovat a mohu konečně uplatnit vysokoškolské vzdělání v oblasti zdravotních věd – což byl profesně můj hlavní obor jako středoškolské profesorky. Jako terapeutka UZDRAVENÍ již pracuji v Lounech s klienty na všech úrovních, Také zde organizuji skupinové semináře v oblasti terapie traumatu. Také vedu přednášky k zařízení K.O.S. v Praze a v Krnově.

Mária, Praha, věk 61 let, lektorka, terapeutka, speciální pedagog

Původní stav od roku 2007

Diabetes II. typu, syndrom chronické únavy a syndrom vyhoření, deprese, poruchy imunity, alergie, poškozená játra, astma, vysoký krevní tlak, operace kolena.

Stav dnes 2017 – již uzdravená, pracující jako terapeutka a využívá to i ve své rodině

Stav již zcela bez léků. Problémy s diabetem, astmatem, imunitou, alergiemi chronickou únavou a depresemi vymizely. Výrazný ústup nastal od roku 2011 díky sledování průběhu zdravotního stavu a emoční zátěže s využitím zařízení KARDiVAR. Od roku 2013 sledování kondice organismu i zařízením K.O.S. Došlo k úpravě rovnováhy a životního stylu. Také k užívání buněčných harmonizérů. Práce s psychikou „metody pro zdravou mysl, tělo i duši“. Sledování parametrů souvisejícími s diabetem, vysokým tlakem a játry je dnes zabezpečeno využitím zařízení KARDiVAR, K.O.S., průběžným měřením tlaku a stálým užíváním buněčných harmonizérů podle momentální situace.

Použité metody:

KARDiVAR/Regenerace, K.O.S./Měření kondice těla, Priessnitzovy metody/Biorytmy organismu, Životní smysl/Záměr, Priessnitzwalking, Buněčná výživa/Omlazení, Terapie traumatu, Podvědomí/Esence, Dýchání/Cvičení s CK, Dotek pro zdraví.

„Nyní jsem již schopna pracovat jako terapeutka. Všechny prožitkové metody, které jsem absolvovala v UZDRAVENÍ nyní všestranně uplatňuji u svých klientů. Přednáším také v seminářích k zařízení K.O.S. Vedu klienty k UZDRAVENÍ zážitkovou inspirativní terapií. Klienty motivuje výrazný nárůst energie i zlepšení emoční zátěže po každé terapii. Tato pozitivní zkušenost je provází celým procesem. Jasná vize i jednotlivé pomalé krůčky vedoucí ke zlepšení všech oblastí života vedou k postupnému UZDRAVENÍ.  Pracuji v Praze, v Lounech a v Krnově. Víco na www.uzdraveni.eu/centra-v-cr

Zdeněk, Praha, věk 73 let, důchodce

Původní stav od roku 2007

Diabetes II. typu, spojený s těžkou ztrátou citlivosti v dolních končetinách. 6 let otevřené chodidlo. 3 roky invalidní vozík. Vícekrát návrh na amputaci nohy, protože se rána na chodidle nebyla schopna uzavřít ani po 2 operacích. V roce 2011 se projevila další komplikace spojená s diabetem – velmi těžká slabozrakost. Spojena s poškozením očního pozadí a šedým zákalem – oční operace stav neměnily. Celková každodenní závislost na péči, jednak z důvodů neschopnosti rozlišovat věci kolem sebe a také nemožnost vlastního pohybu.

Proces léčení:

Celková rekonstrukce nohy – operace – v roce 2013. Sledování průběhu zdravotního stavu a emoční zátěže s využitím zařízení KARDiVAR. Od roku 2013 sledování kondice organismu i zařízením K.O.S. Podle výsledků zvolena vždy specifická rehabilitace. Užívání buněčné výživy podle potřeby i zvýšené dávkování! Práce s psychikou, nevědomím, meditacemi, léčebným kódem… Nastavení aktivity pohybu a posilování organizmu, aby se nepřetěžoval. Zrak se zlepšil spontánně sám, bez zásahu lékařů užíváním buněčné výživy a práci s psychikou v roce 2011.

Použité metody:

KARDiVAR/Regenerace, K.O.S./Měření kondice těla, Priessnitzovy metody/Biorytmy organismu, Životní smysl/Záměr, Priessnitzwalking, Buněčná výživa/Omlazení, Terapie traumatu, Podvědomí / Esence, Dýchání/Cvičení s CK, Dotek pro zdraví.

Stav dnes 2017

Končetina zahojená – otevřená rána se uzavřela. Zlepšená citlivost v končetinách. Od roku 2014 probíhá rehabilitace a nácvik chůze. Výrazné zlepšení zraku. Je dostatečné pro běžnou orientaci v prostoru v bytě i na ulici. Možnost číst pomocí brýlí titulky v televizi, ale běžně psaný text ne. Výrazně zlepšená samostatnost. Dobrý psychický stav.