KARDiVAR – sledování emoční zátěže

Ukazuje stav rovnováhy aktivity/regenerace nebo-li sympatikus/parasympatikus. Tato rovnováha je zárukou dlouhověkosti.

KARDiVAR – stav regenerace organismu a všech jeho systémů. Vhodný zejména pro toho, kdo potřebuje sledovat svůj životní styl s ohledem na stav svého srdce, pulsu či pracovního vytížení!

POMĚR: SYMPATIKUS/PARASYMPATIKUS = ZDRAVÍ PRO KAŽDÉHO!

POMĚR: PRÁCE/ODPOČINEK = ROVNOVÁHA KAŽDÝ DEN!

Cena je nyní 55 000 Kč. Původní cena zařízení je 78 000 Kč.

Lékařské zařízení vhodné jednak pro lékaře, ale také pro rodinné využití. Každá nemoc vzniká z nerovnováhy a dlouhodobého přetěžování. Kdo má zájem předcházet této nerovnováze je toto zařízení bezkonkurenční pro prevenci. Pracuje na principu EKG, které kromě informace o stavu srdce a srdečního rytmu sleduje také poměr stavu, zda náš organismus dostatečně regeneruje (PARASYMPATIKUS odpočinek) a zároveň také ukazuje, zda není příliš přetěžován aktivitou (SYMPATIKUS) napětí organismu. V případě osobní potřeby můžeme takto sledovat rovnováhu, zda dostatečně pečujeme o své zdraví i pravidelně sledovat výsledky své každodenní péče a životního stylu. Přetěžování organismu můžeme takto včas zabránit a změnit svůj životní styl. Popřípadě zvolit méně stresující životní okolnosti i míru svého pracovního nasazení. Pravidelné sledování emoční zátěže a stresu má v dnešní uspěchané době velký smysl pro každého z nás! Tato rovnováha či nerovnováha je ukazatelem našeho stavu fyzické kondice, určuje index stresu, index aktivity regulačních systémů (rozpětí od zdravého organismu až po stav selhávajícího organismu), stav srdce, výkonnost plic, výkonnost kardiovaskulárního systému (vazomotoriky), napětí a průchodnost cév, srdeční tlak, kapilární prokrvení), výkonnost hormonálního systému (hypotalamus, hypofýza, nadledvinky), celkovou výkonnost organismu. Zda je naše vláda nad našim příběhem v našich rukou i osobním rozhodnutím v souladu s naším životním záměrem i smyslem života.

KARDiVAR nabízí nejpřesnější a nejvčasnější určení diagnózy dle variability srdečního rytmu ve velmi krátkém čase – vyšetření trvá pouze 5 minut. Metoda vychází ze světových standardů. Vypovídá o zdravotním stavu a všech dalších rizicích, které nás ohrožují nejen z hlediska současného, ale i z hlediska dlouhodobého – tzv. genetických predispozic – co nám hrozí v budoucnosti. Znalost těchto adaptačních mechanismů organismu je velmi důležitá pro každého. Především v oblastech, ve kterých jsou lidé vystaveni nadměrnému stresu a velké fyzické zátěži. KARDiVAR JE CERTIFIKOVÁN MINISTERSTVEM ZDRAVOTNICTVÍ.  Cena zařízení je 55 000 Kč.  Na KARDiVAR lze také připojit další přídavné zařízení HeartVUE screening k určení konkrétní nemoci srdce v % vyjádření.

Informace: PhDr. Anna Perutková, mobil: 420 731 128 094

Více zde