Láska, vztahy a důvěra v konstelacích

Termín: 29.6.2016, 18:00 – 21:00

Cena: 390 Kč

Bližší info, přihlášky: PhDr. Anna Perutková, mobil: 731 128 094

Silným trendem současnosti je experimentovat s nějakou formou volných vztahů nebo polyamorie – především se nevázat, ale demonstrovat svou nezávislost a samostatnost a zakládat si na svém „singlovství“. Někdo má zase potřebu se přehnaně věnovat duchovní cestě, nutkavě cestovat nebo přehnaně pracovat. Nebo máme pocit, že než se pustíme do vztahu, musíme se nejprve stát ideální „Bohyní“ /„Bohem“ či dokonale orgasmickým tantrikem. A můžeme se tím zacyklit do nekončícího kolečka objíždění ženských/mužských nebo tantrických seminářů.

Jako by nám při tom všem stále něco unikalo. Nemůže to být tím, že unikáme sami před sebou, před svou touhou se skutečně odevzdat jednomu muži, jedné ženě a spočinout? Ponořit se do proudu života, přestože vůbec nevíme, kam nás zavede a nemáme ho ani trochu pod kontrolou…

Co když nás s naším ženstvím (mužstvím) nejvíce propojí odevzdání se skutečnému, živému partnerovi? Když do toho přes všechny strachy, pochybnosti a nevědění půjdeme a necháme se vést?

Pojďme přijmout svou zranitelnost a otevřme se vztahu – přesto a právě proto, že jsme dnes všichni samostatní a materiálně i emocionálně soběstační a bez partnera bychom se dokázali obejít: MILUJME I TAK.

Je možné, že přesně to dnes dává vztahu tu přidanou hodnotu…kdo ví…?
Ano, nebude to možná tak snadné a lehké, jako když se dva lidé potkávají jen na povrchní rovině a při prvním vztahovém problému utečou. Dospělý vztah je totiž především SPOLEČNÁ CESTA.
Seminář je určen pro ženy i muže – jak pro ty, kdo si přejí vztah, tak pro ty, kdo již ve vztahu jsou.
Je zaměřený prakticky – pomocí konstelací budu jednotlivě pracovat s vašimi konkrétními tématy a jaýmikoli otázkami na téma lásky, vztahů a sexuality.